ΤΕΛΙΚΟ: Δόξα-Καρμιώτισσα 3-3

Η Δόξα υποδέχθηκε την Καρμιώτισσα για την 6η αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος.

Το SPORTIME σας μετέφερε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης, μιας αναμέτρησης που είχε φοβερή εξέλιξη και τελείωσε στο 3-3.

Οι αρχικές ενδεκάδες:

Δόξα: Σισκόφσκι, Εγγλέζου, Μπόλιεβιτς, Μουκτάρης, Ολιβέιρα, Σαντίκ, Λουίς Κάρλος, Χριστοφή, Τραϊτσέφκσι, Μέσκα, Μιντίκκης

Καρμιώτισσα: Τούμπας, Μπαράνοφ, Οικονόμου, Ρομό, Μ. Σάσι, Χριστοφή, Ι. Σάσι, Μαλεκκίδης, Χατζηβασίλης, Χρίστου, Ρέινολτς

Το live:

- Τέλος στο παιχνίδι, Δόξα και Καρμιώτισσα πήραν από ένα πόντο σε ένα εξαιρετικό παιχνίδι που έγινε στο Μακάρειο για την 6η αγωνιστική

90+3' Γκολ για τη Δόξα και 3-3 με τον Κίκας! Ο φορ των γηπεδούχων έκανε την κεφαλιά και από κοντά δεν αστόχησε. Ισοπαλία στο Μακάρειο σε ένα φοβερό παιχνίδι

90+1' Μεγάλη φάση για τη Δόξα, όμως ο Τούμπας έδιωξε το πλασέ του Κίκας

90' Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

90' 2-3 μειώνει η Δόξα με τον Σαντίκ! Η κεφαλιά του επιθετικού των γηπεδούχων κατέληξε στα δίχτυα του Τούμπα

82' Διατηρεί το προβάδισμα της η Καρμιώτισσα

76' Στο 1-3 ο αγώνας

71' Μεγάλη φάση για την Καρμιώτισσα, αλλά ο Ο. Σάσι αστόχησε απέναντι από τον Σισκόφσκι

68' Γκολ για τη Δόξα και 1-3! Μειώνει με τον Κίκας η γηπεδούχος ομάδα μετά από κοντινό πλασέ. Αφιερώνει το γκολ στον Καλό

65' Αλλαγή για την Καρμιώτισσα. Έξω ο Χατζηβασίλης, μέσα ο Φράγκος

63' 0-3 για την Καρμιώτισσα! Έγινε το λάθος στην άμυνα της Δόξας, πήρε τη μπάλα ο Χατζηβασίλης και προ κενής εστίας έκανε το 0-3

63' Ο Τούμπας βγαίνει και μαζεύει τη μπάλα

62' Καλό το σουτ του Λουίς Κάρλος, διώχνει σε κόρνερ ο Τούμπας

60' Διατηρεί το προβάδισμα της η Καρμιώτισσα

54' Έξω ο Τραϊτσέφκσι, μέσα ο Κίκας για τη Δόξα. Ντεμπούτο για τον τελευταίο με τα χρώματα της ομάδας από την Κατωκοπιά

50' Γκολ για την Καρμιώτισσα και 0-2! Λάθος από τον Σισκόφσκι και ο Ρομό από κοντά δίνει αέρα δύο τερμάτων στην φιλοξενούμενη ομάδα

50' Κίτρινη στον Ολιβέιρα

49' Ο Εγγλέζου κάνει τη σέντρα-σουτ, ο Τούμπας με διπλή προσπάθεια μαζεύει αλλά υπάρχουν φωνές από πλευράς Δόξας ότι η μπάλα πέρασε τη τελική γραμμή. Αντίθετη η άποψη των διαιτητών

46' Έναρξη στο δεύτερο μέρος

- Τέλος στο πρώτο ημίχρονο, Δόξα 0 Καρμιώτισσα 1

40' Παραμένει το 0-1 στο παιχνίδι

35' Γκολ για την Καρμιώτισσα και 0-1! Ο Ι. Σάσι με δυνατό σουτ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους

30' Μεγάλη φάση για τη Δόξα με την κεφαλιά του Μουκτάρη να σταματά πάνω στον Τούμπα που έκανε πολύ καλή απόκρουση

24' Κίτρινη στον Μέσκα

17' Δοκάρι για την Καρμιώτισσα! Ο Ι. Σάσι έκανε το δυνατό σουτ όμως η μπάλα σταμάτησε στην οριζόντια δοκό της εστίας της Δόξας

10' Ακυρώνεται γκολ για την Καρμιώτισσα καθώς υπέδειξε οφσάιντ τον Χατζηβασίλη ο βοηθός. Δύσκολη φάση πάντως από την επανάληψη που είδαμε

7' Παραμένει το 0-0 στο ματς, χωρίς τη μεγάλη φάση μέχρι τώρα

1' 'Έναρξη στο ματς

19:55 Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο

19:45 Παίκτες και διαιτητές αποχώρησαν για τα αποδυτήρια. Σε λίγο θα επιστρέψουν για να ξεκινήσει το παιχνίδι

19:30 Οι δύο ομάδες κάνουν την προθέρμανση τους