Ασύλληπτο: 25-5 οι τελικές υπέρ της Ελλάδας!

Εκπληκτικό ποδόσφαιρο μετά από καιρό από την Εθνική Ελλάδας που έκανε φύλλο και φτερό την Βοσνία έχοντας 25 τελικές, δύο δοκάρια, δύο γκολ και πολλές κλασικές χαμένες ευκαιρίες!

Εθνική Ελλάδας από τα παλιά στο «ΟΑΚΑ» με την ομάδα του Τζόνι Φαν’τ Σχιπ να έχει στα σχοινιά την Βοσνία επί 90 λεπτά και να την βομβαρδίζει ανηλεώς. Το 2-1 είναι άκρως τιμητικό για τους φιλοξενούμενους που είδαν τους παίκτες της Εθνικής να μην μπορούν να σκοράρουν στις αμέτρητες ευκαιρίες τους και το έβαλαν μόνοι τους με αυτογκόλ στο 88ο λεπτό. Η ομάδα του Τζόνι Φαν’τ Σχιπ είχε δύο γκολ, δύο δοκάρια, 25 τελικές (έναντι μόλις 5 των αντιπάλων της) και μετά από καιρό έπαιξε χορταστικό ποδόσφαιρο σε άδειες πάντως εξέδρες. Μία εμφάνιση που αποτελεί αχτίδα φωτός για το μέλλον…

Πηγή: sdna.gr